Skip to content

Tel: 500 402 992

Kontakt

Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Państwa naszą ofertą czarteru jachtów na Mazurach. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony na przepięknych wodach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich zapisze się w Państwa pamięci jako wspaniała, niezapomniana przygoda i chcielibyśmy Państwu w niej towarzyszyć. Oferujemy czarter jachtów licencjonowanym żeglarzom i staramy się pomóc początkującym miłośnikom żeglugi. Osobom niedoświadczonym umożliwiamy czarter jachtu wraz z skiperem.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub dokonania rezerwacji czarteru jachtu prosimy o kontakt telefoniczny lub  e-mailowy.

Zapraszamy na Mazury!

 

PAWLIK-JACHT
Piotr Pawlik

Dane osobowe podane telefonicznie, mailowo lub w formularzu kontaktowym, przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość, pytanie, które do mnie kierujesz lub w celu rezerwacji jachtu. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest: Piotr Pawlik “Pawlik-Jacht”, ul.Daszyńskiego 25/33, 11-500 Giżycko, NIP 845 192 42 88. Więcej informacji jak chronimy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności >>

Port

Przystań Zielona Zatoka
11-500 Giżycko / Bogaczewo

Telefon

500 402 992

E-Mail

pawlikjacht@vp.pl