Skip to content

Tel: 500 402 992

Cennik na sezon 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów żeglarstwa do zapoznania się z cennikiem czarterowym jachtów na Mazurach w firmie Pawlik Jacht. Poniższa tabela ilustruje zestawienie cen czarteru jachtów w przypadku wynajmu od siedmiu dni wzwyż. Jeśli decydują się Państwo na krótszy niż tygodniowy rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich (czarter krótki – 3 doby), cena za dobę wynajmu wzrasta o 25 %.

WordPress Tables


Cena czarteru jachtu obejmuje napełnioną butlę gazową, naładowany akumulator. Na start otrzymują Państwo pełny zbiornik paliwa, po powrocie zwracacie również pełny zbiornik paliwa. Na życzenie wynajmującego udostępniamy WC chemiczne. Dostępny jest także serwis na szlaku. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego możecie Państwo liczyć na to, że w naszych dokach znajdziecie najwyższej jakości sprzęt żeglarski. Chcielibyśmy, aby przygoda z czarterem naszych jachtów była dla Państwa miłym wspomnieniem i cenimy sobie budowę długotrwałych relacji ze stałymi bywalcami Mazur. Dlatego tez przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalna ofertę rabatową.

  • Rabat 5% dla stałych Klientów firmy Pawlik Jacht.
  • Rabat 5% dla załóg czarterujących jacht na okres 14 dni i więcej.
  • Rabat 5% dla grup decydujących się na czarter trzech i więcej jachtów.
  • Rabat 10 % dla osób dokonujących rezerwacji do 1 lutego na czarterach tygodniowych i dłuższych.

Maksymalny rabat nie może przekraczać 15%.

Proponowany cennik czarteru jachtów na Mazurach nie obejmuje dodatkowych usług i kosztów, jakie poniesiemy w pewnych wyjątkowych okolicznościach. Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie ewentualnych dopłat:

  • Skiper – 250 zł doba + wyżywienie.
  • Obligatoryjne sprzątanie + dezynfekcja – od 150zł do 250zł
  • Pies na jachcie – konieczność dodatkowego czyszczenia – 300 zł.
  • Płatny parking.
  • WC chemiczne – 30zł

Rezerwacji terminu czarteru jachtu mogą Państwo dokonać telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez stronę internetową. Prosimy o odesłanie na nasz adres podpisanej kopii umowy. Zaliczkę w wysokości 30% ceny czarteru należy uiścić w terminie 7 dni od otrzymania umowy podpisanej przez reprezentanta firmy Pawlik Jacht. Pozostałą część kwoty należy uiścić w dniu odbioru czarterowanego jachtu.

Przed wypłynięciem w rejs załoga obowiązana jest wpłacić kaucję wysokości 2000 złotych (jacht żaglowy Antila 27 i jacht motorowy ) lub 1500zł (pozostałe jachty).

Port

Przystań Zielona Zatoka
11-500 Giżycko / Bogaczewo

Telefon

500 402 992

E-Mail

pawlikjacht@vp.pl